Kowalsky és Csányi Szabi Akusztikus Est Black-Out dalokkal, és néhány nagy kedvenc feldolgozással Szilveszter napján a Fészek klubban!! :)) 

A koncert garantáltan befejeződik este 11 órára, így akinek kedve tartja, tovább bulizhat az éjszakában, de a Fészek Klub is egész éjszakás szórakozást és további programokat garantál a maradóknak 🙂

 
Várunk mindenkit, búcsúztassuk együtt 2011-et!