David Draiman a Disturbed frontembere kommentálta a zenekar feloszlása körüli híreszteléseket, amelyek szerint feloszlanak, miután a zenekar befejezi dél-amerikai turnéját augusztusban. Draiman a twitter oldalán válaszolt egy rajongó által feltett kérdésre.
„Nem tudjuk még, hogy mit fogunk csinálni. Csak az tűnik biztosnak, hogy egy darabig biztosan lelépünk a színről.”
Néhány napja Draiman hasonlóan nyilatkozott egy rádió interjúban.
„Nem tudjuk, mi lesz, de az biztos, hogy jó darabig ez lesz utolsó turné, amelyen láthatnak bennünket az amerikai rajongók, ha egyáltalán még valaha látni fognak bennünket. Az őszi turné után hazamegyünk, és majd lesz valami. Nem tervezünk sem újabb turnét, sem stúdiófelvételt.





