2010. December 28 – án a Club 202 – ben (ex Wigwam) 10 éves szülinapi buli az eredeti felállással!
A két klasszikus lemezt rögzítő csapat újra együtt! Ha nem akarod kihagyni, hogy újra együtt lásd ezeket az arcokat, akkor ott a helyed!
Csipa (Hooligans) – ének
Weisz Kicsi Laci (Zorall, Kalapács) – gitár
Angyal – bass
Juhász Kicsi Attila – dob
+
Jung Norbi – gitár
Nagy Roli – dob
Hamisíthatatlan fuck&roll!!!!
A zenekart 2000 év végén alapította Angyal (Dirty Dance) Weisz Laci (Zorall) és Csipa (Hooligans), illetve az akkori dobos, később énekes Kicsi.
Ezzel a felállással elkészült egy lemez Dirty Dance címmel, két videóklip (Édes Szabadság, Egy darabot a szívemből). Az együtt töltött idő alatt több alkalommal nyertek az Arannyíl fesztiválon, megkapták a Lemezbörze különdíját.Felléptek országszerte, részt vettek a média körforgásában. Majd később Csipa helyett a dobos lépett a mikrofon elé.
Megjelent második Cd- jük Sosem elég címmel, ami szép helyezést ért el a MAHASZ listán.
Ezzel a felállással elkészült egy lemez Dirty Dance címmel, két videóklip (Édes Szabadság, Egy darabot a szívemből). Az együtt töltött idő alatt több alkalommal nyertek az Arannyíl fesztiválon, megkapták a Lemezbörze különdíját.Felléptek országszerte, részt vettek a média körforgásában. Majd később Csipa helyett a dobos lépett a mikrofon elé.
Megjelent második Cd- jük Sosem elég címmel, ami szép helyezést ért el a MAHASZ listán.





