Május 15-én, szombat éjjel, koncertjük után, születésnapja ünneplése közben rosszul lett a Chat Noir énekese, Balázs Olivér. Szirénázó mentőautó száguldott vele a kórházba, ahol szívkatéterrel megtalálták és megszüntették azt a szűkületet, ami a majdnem végzetes szívrohamot okozta. Olivér jelenleg még a kardiológiai osztály intenzív részlegén fekszik (illetve legutóbb éppen vidáman üldögélt), folyamatos megfigyelés alatt, de szerencsére az állapota nemcsak stabil, hanem szépen javul, úgyhogy holnap, de reményei szerint akár már ma átkerülhet egy sima osztályos kórterembe, ahol még körülbelül egy hetet kell majd eltöltenie. Mivel egyre jobban érzi magát, teljesen jókedvű és reggelre az étvágya is visszatért, minden bizonnyal gyorsan rendbe jön Olivér és hamarosan újult erővel foglalja el a színpadot, hogy tovább szórakoztathassa a Chat Noir legénysége a nagyérdeműt. Mielőbbi jobbulást kívánunk!