Tíz éves jubileumát üli, állja, táncolja a Nemcsak Berry zenekar! Ma (05.15.) este a Wigwamban fergeteges Rock ’n Roll buli ígérkezik!
Aki járt már Nemcsak Berry koncerten – nem volt nehéz – az biztos lehet benne, hogy a táncos mulatság garantált.
Egy régi mottóját idézem a zenekarnak: „Ha az első három szám alatt nem táncolnak: abbahagyjuk!” Az, hogy még mindig itt vannak, garancia! A műsorban az alábbi zenekaroktól hallhatunk: ZZ Top, Lynyrd Skynyrd, Hendrix, Santana, Creedence Clearwater Revival, Chuck Berry, Elvis, stb… Rengeteg koncert után – valószínűleg az ország összes motoros találkozóján játszottak már, és valószínűleg az összes klubban is – szombaton várnak mindenkit szeretettel az indiánsátorba. A belépés 22 óráig ingyenes. Mi kell még? Szép lányok, jó bor? Lesz!





