Ma este kerül sor az idei év utolsó Pokolgép koncertjére. Zenekar sok szeretettel vár mindenkit bulira, ami Wigwamban kerül megrendezésre 2009.12.30-án, vagyis ma este. A közönség bemelegítéséről a Krízis zenekar hivított gondoskodni!

Kapunyitás 20 órakor

A régi klasszikusok kedvelőinek jó hír, hogy újra megjelent a “Vedd el, ami jár”: ITT!!! és a “Koncertlemez”: ITT!!!