Egyre több zenésznek lesz elege (hozzá tennénk jogosan) a koncerteken mobillal kamerázó, fényképező rajongókból, akik ahelyett, hogy buliznának, selfie-ket készítenek, sokszor a színpadnak háttal állva, vagy épp vállalhatatlan minőségben videózzák kedvenceik műsorát okostelefonjukkal.
Már írtunk róla, hogy múltkor Corey Taylor akadt ki ezen a rétegen, most a Ramones korábbi dobosa Marky Ramone fejezte ki nem tetszését, igaz ő a Slipknot frontemberrel ellentétben kicsit viccesre vette a figurát.

Az alábbi videóban Marky megmutatja, hogy egy dobverővel, ragasztóval és egy mini-bakelittel hogyan lehet távol tartani a videózó seggfejeket a buliktól. Nem mellesleg ez a zenész életrajzi könyvének promó videója is, de ez semmit nem von le az élvezeti értékéből. Szép volt Marky!

ARVE Error: The [[arve]] shortcode needs one of this attributes av1mp4, mp4, m4v, webm, ogv, url