Eddig talán nem sokan hallottatok a Hellcome zenekarról, hiszen a békéscsabai banda alig egy éve, 2014 februárjában alakult. Pár hónap elteltével úgy érezték a fiúk, hogy az elmúlt időszakban íródott saját szerzeményeket ideje egy csokorba szedni, és kiadni lemezen. Az anyag a ‘Pokoli fizetség’ címet kapta, amely kifejezés egy kiragadott rész a nyitódalból, de röviden és velősen tükrözi a srácok mondanivalóját. A dalok stílusa a heavy metal és a hard rock, valamint a dallamos rock között ingázik. A stúdiómunkálatok a csabai Tribal Rhytms Studio-ban folytak Bali Gergő vezetésével novemberben. A lemez előkészületeiről, a stúdiózás rejtelmeiről, illetve a hogyantovábbról is beszélgetünk majd a zenekar tagjaival műsorunk első órájában.

lucy 20150104Második óránkban szintén egy friss banda, nevezetesen a Lucy érkezik a stúdiónkba. A zenekart Sajti Levente gitáros a Junkiesból való kiválása után alapította. Triónak indult a történet, ám néhány tagcserét követően kialakult a mai felállás: Sajti Levente: ének, szólógitár, – Kiss Milán: ének, ritmusgitár, – Faigl ‘Pálca’ Zoltán: basszusgitár és Sinkovits Balázs: dob. A zenekar bemutatkozó lemeze november 15-én az EDGE Records gondozásában ‘Budapestről Szeretettel’ címmel került a lemezboltokba. 2014 őszétől turnéval örvendeztették meg a közönséget és persze magukat! Ezt az évet pedig 18 órától egy interjúval kezdik, melyben tübbek közt szó lesz a 2015-ös koncertdátumokról is.

Hétfőn 17 órától tehát ismét Rockpanoráma. Az élő műsor során lehetőségetek lesz kérdéseket feltenni a vendégeinkhez, illetve ezúttal is teljesítjük majd zenei kéréseiteket. Tartsatok velünk!