Graveyard Blowjob címmel július 12-én jelent meg a veszprémi grindcore banda Krampüs második nagylemeze. A csapat ezúttal is a törökbálinti SuperSize Recordingban dolgozott, a munkát pedig Varga Zoli felügyelte. A The Second Penetration Of The Four című dalhoz pedig elkészült a banda első klipje. A Takács Bálint helyére érkező, Molnár Norbert énekessel aztán november elején újra a törökbálinti SuperSize Recording stúdió felé vették az irányt, a cél pedig nem is lehetett más, mint az új frontemberrel is felénekeltetni néhány Krampüs nótát. Erről bővebben a zenekar mesél:

„November elején tettünk egy rövidke látogatást a SuperSize Recording-ban. Molnár Norbert, az új énekesünk újraénekelt két nótát a Graveyard Blowjob lemezünkről, az egyik a Humanophobic, amit meg is lehet hallgatni, a másik a Genetic Disorder, amihez klip fog készülni. Utóbbit majd akkor lehet vizuálni és hallgatni, ha elkészül a klip, de erre még egy-két hónapot várni kell. Ez volt tehát az apropója, amiért egy kicsit a stúdióban időztünk, de így legalább mi is tudjuk hogyan szól a Krampüs az új vokalistával. Mindenki elégedett…!”

{soundcloud}https://soundcloud.com/kramp-s/humanophobic-1{/soundcloud}